Warsztaty dla doktorantów

TEMAT WARSZTATU

Blaski i cienie budowania marki osobistej w mediach społecznościowych, czyli zagrożenia, o których nie powiedzą Tobie marketingowcy.

NOTKA O PROWADZĄCYM WARSZTATY

JUSTYNA KOPEĆ

Przedsiębiorca, lider, trener

Jej misją jest towarzyszenie osobom w rozwoju ich marek personalnych, aby dostarczać jak najwięcej wartości na rynku oraz zwiększać jakość życia.

Na co dzień współpracuje w zakresie personal brandingu z najlepszymi trenerami w Polsce, m.in. z Beatą Kapcewicz.

Specjalizuje się w podejściu strategicznym do marek oraz kampaniach w social media.
Jest przedsiębiorcą, właścicielką agencji marketingowej, z wykształcenia zaś jest PR-owcem. Za jedną z realizowanych strategii Public Relations otrzymała Złotą Odznakę przyznawaną przez Instytut Rozwoju Biznesu w Warszawie.

Od 2001 roku jest trenerem i ma na swoim koncie zrealizowane szkolenia w zakresie marketingu, personal brandingu, public relations i zarządzania zespołem. Ponadto występowała na scenie Brian Tracy International, Polish Business Club, na wielu konferencjach i seminariach.

Jest autorką 5. książek, w tym najnowszej publikacji „Firma MY. Mistrzowski Zespół, dzięki któremu wygrasz z konkurencją”, w której opisała swój autorski program budowania i zarządzania zespołem w mikro, małych i średnich firmach.

W listopadzie będzie miała premierę książka o strategiach, której jest współautorką w zakresie tworzenia strategii dotyczących personal brandingu. Przygotowuje także książkę o budowaniu marki osobistej „Firma JA, czyli jak z pasją i autentycznie budować markę osobistą”, która ukaże się na wiosnę przyszłego roku, jako siódma książka w jej dorobku.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.JustynaKopec.pl